خرید اشتراک

ثبت حساب جدید

لطفا اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کنید:

قوانین خرید اشتراک:

1. زمانی که کاربر دارای اشتراک فعال یا غیر فعال است، می تواند آن را برای یک دوره دیگر تمدید کرده یا به یک اشتراک بالاتر ارتقا دهد اما به دلیل عدم توانایی درگاه های پرداخت ایرانی در عودت خودکار وجه امکان تغییر اشتراک فعلی به اشتراک های پایین تر وجود ندارد. در صورتی که مشترک تمایل دارد اشتراک فعلی خود را به اشتراک های پایین تر تغییر دهد باید پس از اتمام دوره ی اشتراک از طریق بخش “تماس با ما” یا سایر پل های ارتباطی اطلاع دهد که قصد تغییر اشتراک خود را دارد. پس از دریافت پیام مشترک، اشتراک کنونی وی حذف خواهد شد و مشترک خواهد توانست از طریق بخش “خرید اشتراک” اقدام به خرید اشتراک مورد نظر خود نماید.

2. اشتراک های پاپیروس بلافاصله پس از پرداخت موفقیت آمیز برای مشترک فعال شده و تمامی لینک های دانلود به همراه مطالب بخش وی آی پی برای وی باز خواهند شد.

3. در صورتی که اشتراک کاربر فعال شده باشد باید در جدول پیش خوان وضعیت اشتراک به “فعال” و وضعیت پرداخت به “تکمیل شده” تغییر کند. در صورتی که پرداخت کاربر موفقیت آمیز باشد اما اشتراک فعال نشده باشد وی می تواند از طریق بخش “تماس با ما” و سایر پل های ارتباطی با واحد پشتیبانی پاپیروس تماس بگیرد تا اقدامات لازم انجام شود.

4. در صورتی که پرداخت کاربر با خطا مواجه شود یک اطلاعیه به صورت خودکار به ایمیل کاربر و واحد پشتیبانی ارسال خواهد شد. واحد پشتیبانی در طول ۲۴ ساعت آینده به این مشکل رسیدگی کرده و کاربر را در جریان خواهد گذاشت با این حال کاربران می توانند برای پیگیری های بیشتر از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در وبسایت و شبکه های اجتماعی پاپیروس با واحد پشتیبانی تماس بگیرند.

5. یک هفته و سه روز مانده به پایان مهلت اشتراک از طرف پاپیروس یک اطلاعیه مبنی بر پایان اشتراک به مشترک ایمیل خواهد شد. این اطلاعیه ها به صورت خودکار ارسال شده و باید از پاسخ به آنها امتناع شود.

6. در صورتی که یک مشترک پس از پایان دوره اقدام به تمدید اشتراک خود نکند اشتراک و تمام سوابق پرداخت وی پس از یک هفته حذف خواهند شد.

7. پس از اینکه تعداد صورت حساب های یک مشترک به عدد ۵ رسید تمامی صورت حساب های قدیمی از پیشخوان مشترک حذف خواهند شد.

8. اگر یک مشترک اشتراک خود را در اختیار اشخاص دیگر قرار دهد حساب و اشتراک وی بدون عودت وجه حذف شده، و تمامی آی پی های وی که از طریق آنها به وبسایت دسترسی داشته کاملا مسدود خواهند شد.