چگونگی رفع خطای 403 Forbidden

fixing 403 forbidden

از آنجایی که لینک های دانلود پاپیروس محافظت شده هستند گاها پیش می آید که برخی از مشتریان در زمان دانلود فایل های محصول با صفحه ی 403 Forbidden مواجه می شوند. در صورتی که با این خطا مواجه شدید در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه ی رفع این خطا را یاد بگیرید.

جهت رفع خطای 403 نیاز است تا حافظه ی کش مرورگر خود را خالی کنید.

در صورتی که از هر یک از مرورگرهای Microsoft Edge یا Google Chrome در کامپیوتر یا موبایل خود استفاده می کنید، مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

  1. در مروگر کروم یا Edge به قسمت Settings رجوع کنید.
  2. در اپلیکیشن کروم و Edge موبایل و همچنین کروم کامپیوتر از میان گزینه های موجود Privacy and Security را انتخاب کنید. در نرم افزار Edge کامپیوتر لازم است گزینه ی Privacy, search, and services را انتخاب کنید.
  3. حالا در صفحه ی باز شده در هر دو مروگر کروم و Edge دنبال گزینه ی Clear Browsing Data بگردید و آن را بزنید.
  4. در مرورگر کروم موبایل و کامپیوتر یک پنجره ی کوچک popup با دو تب basic و advanced باز می شود. تب basic را انتخاب کنید. در مرورگر Edge موبایل پس از زدن Clear browsing data یک صفحه بدون هر نوع تبی باز می شود. در Edge کامپیوتر جلوی Clear browsing data یک فیلد با نوشته ی Choose what to clear وجود دارد. آن را بزنید تا یک پنجره ی popup باز شود.
  5. در تب basic مروگر کروم کامپیوتر و موبایل و صفحات باز شده در مرورگر Edge کامپیوتر و موبایل فیلد Time range را روی Last 24 Hours قرار دهید. دقت داشته باشید که اگر پس از پاک کردن حافظه ی کش در بازه ی زمانی 24 ساعت گذشته همچنان با خطای 403 مواجه شدید لازم است دفعه ی بعد میزان Time Range را روی Last 7 Days یا بازه های زمانی بالاتر (All Time پیشنهاد می شود) قرار داده و حافظه ی کش را دوباره خالی کنید.
  6. پس از تعیین بازه ی زمانی فقط تیک گزینه ی Cashed images and files را زده و سپس دکمه ی Clear data یا Clear now را بزنید.
  7. حالا که حافظه ی کش مرورگر خود را خالی کردید سایت را Refresh یا Reload کرده و وارد سفارش مورد نظر خود در قسمت “سفارشات من” در حساب کاربریتان شوید.
  8. بر روی لینک مورد نظر خود که دچاره مشکل بود کلیک کرده و دانلود نمایید.

در صورتی که پس از انجام دقیق مراحل بالا همچنان با صفحه و خطای 403 Forbidden مواجه شدید لطفا از طریق برگه ی ثبت تیکت، یک تیکت برای پشتیبانی ثبت کرده یا از طریق سایر پل های ارتباطی اعلام شده در سایت با ما در ارتباط باشید.